INOTHERM

EUROOPA SUURIM ALUMIINIUM USTE TOOTJA

Üle400välisukse mudeli
Aastas rohkem kui32 000ust
Rohkem kui25- aastane tööstuse töökogemus
Üle330 000rahuloleva kasutaja
Rohkem kui1 000äripartnerit kogu Euroopas

KUJUNDAGE ENDALE OMA KODU PEA-SISSEPÄÄS

Klassikaline, kaasaegne, ekstravagantne, lihtne… Meie pakkumine sisaldab rohkem kui 400 välisukse mudelit, mida saab kohandada vastavalt Teie maitsele.
Laadige üles oma fassaadi pilt ukse konfiguraatorisse, muutke uste värve, kujundeid ja tarvikuid ning valige endale sobivad uksed.

MIKS VALIDA INOTHERM PEASISSEPÄÄSU UKSEKS?

ISOLATSIOON
Üle keskmise ukse paksus, isoleerklaas ja kolmekordne tihend tagavad erakordse soojusisolatsiooni ja väiksemad küttekulud.

DISAIN
Valige oma mudel individuaalselt, värvige see oma valitud värviga ja ärge unustage kujundada oma uue alumiiniumukse klaasist elemente ja tarvikuid.

INOSMART
Varustage oma uus uks tehnoloogiliselt täiustatud inosmart süsteemiga, et tagada suurem mugavus ja suurepärane turvalisus.

ERANDLIK TURVALISUS
Tugev konstruktsioon koos standardsete sisseehitatud turvaelementidega tagab erakordse turvalisuse. Turvavarustuse saate ise valida.

ELEGANTNE UKS, MIS VÄLJENDAB TEIE ISIKUPÄRA

Meie mitmekesine pakkumine sisaldab erinevaid stiile. Te saate valida progressiivsete joonte, trendika elegantsi või traditsioonilise stiili ajatu viimistlemise vahel. Meie põhipakkumine sisaldab 400 ukse mudelit! Iga baas uksemudelit saab täielikult isikupärastada, et see vastaks Teie ainulaadsetele eelistustele, ja me saame kohandada Teie välisukse.

Uste tellimine - see on imelihtne!

Täidke päringuvorm meie kodulehel ja me võtame teiega ise ühendust.

Tuleme teile sobival ajal teie objektile teostama mõõtmiseid.

Teeme teile hinnapakkumise: tehing on läbipaistev ning konkreetne. Ei mingeid lisa tasusid või varjatud kulusid.

Valmistame uksed.

Tarnime ning paigaldame teiepoolt tellitud uksed.

* Väljasõit mõõtude võtmiseks Tallinnas: 20€ + käibemaks. Sõidudele väljaspool Tallinnat lisandub transpordikulu: 1,5€ + käibemaks kilomeetri kohta alates Decohome OÜ laost / Tähesaju tee 11, Tallinn.