Elegantne uks, mis väljendab teie isikupära

Välisuks tõmbab tähelepanu oma ainulaadse stiili ja elegantsete tarvikutega.
Spetsiaalsed mustrid, jooned ja muud funktsioonid on esimene asi, mida näete koju naastes ja Teie külastajad märkavad neid kohe.

Õiget sissepääsuust valides annate oma kodule isikupärase ilme, tagades samal ajal, et tunnete end paremini koju naastes juba enne sinna sisenemist.


Oleme teile 25 aastat disaininud unikaalseid pea-sissepääsu uksi

Meie mitmekesine pakkumine sisaldab erinevaid stiile, saate valida progressiivsete joonte, trendika elegantsi või traditsioonilise stiili ajatu viimistluse vahel.

Meie põhipakkumine sisaldab 400 erinevat uksemudelit!

Iga baasukse mudelit saab täielikult isikupärastada, et see vastaks Teie ainulaatsetele eelistustele.
Seega me saame Teie unistuste välisust kohandada.

Kuidas jääb tarvikutega?

Täiendavate elementide ainulaadsed kombinatsioonid täiustavad Teie ust, andes sellele ainulaadse isikupära. Sellised tarvikud nagu varjatud või joondatud käepidemed, sõrmejäljelugeja ja LED -valgustusega täiendavad ukse üldilmet ning muudavad meie uksed turul ainulaadseks.

Ukselingid ja muud elemendid on saadaval mis tahes kuju, värvi või suurusega, nii et saate oma ukse kujundamisel oma ideid täielikult väljendada. Aksessuaarid võivad olla ka Teie uue ukse keskpunktiks.

Tark valik värvide valikul

Sissepääsu ukse värvi osas ei pea Te kompromisse tegema. Valige toon, mis peegeldab Teie isikupära ja sobib Teie ainulaadse isikliku stiiliga.

Saate kujundada oma INOTHERM-i ukse erinevates värvikombinatsioonides. Saadaval on järgmised toonid:

  • matid või läikivad värvitoonid vastavalt RAL kataloogile,
  • struktuursed ja metallilised toonid,
  • puidust dekoratsioonid,
  • maalähedased puidust sisekujundused,
  • ja dekoratiivsed sisekujundused.

Tänu erakordselt kvaliteetsele pulbervärvile, ei kao värvid aastatega ning on ka ilmastikukindlad.

Klaas – kujundus või kaunistus klaas

Klaas oma esteetilise funktsiooniga tagab ukse ilusa välimuse ja meeldiva õhkkonna ruumis. Valige paljude dekoratiivsete ja toonitud Parsoli klaaside, graveeringute või vitraažide hulgast.

Välisuksele väga erilise võlu annab ka motiiv klaas, mis pakub piiramatuid disainivõimalusi. Motiivi klaas võib sisaldada ka Swarovski kristalle,millest saab kujundada Teie maja numbri, teksti või graafikat.

Välised käepidemed

Ukse käepidemel pole ainult praktilist eesmärki, vaid need võivad olla ka Teie välisukse stiililiseks täienduseks.
Ukse käepidemed võivad olla erineva kuju, värvi ja pikkusega.
Lisaks saab neid peita ukse süvendisse ja kaunistada RAL -värvides või puidust sisustusega.
Ukse käepidemeid saab varustada ka täiustatud lisaseadmetega, nagu sõrmejäljelugeja või käepidemega LED -taustvalgustusega.

Sinu sõrm saab olema sinu võtmeks!

Uue põlvkonna lugejad, mida saab juhtida mobiilirakenduse INOkey kaudu, on uus samm turvalisuse, praktilisuse ja mugavuse valdkonnas.

INOkey arvukad täiustatud funktsioonid ja mootoriga automaatne lukustus muudavad selle uue pea-sissepääsu ukse ostmisel asendamatuks aksessuaariks.

Kujundage endale oma kodu pea-sissepääs

Meie mitmekesine pakkumine sisaldab erinevaid stiile. Te saate valida progressiivsete joonte, trendika elegantsi või traditsioonilise stiili ajatu viimistlemise vahel. Meie põhipakkumine sisaldab 400 ukse mudelit! Iga baas uksemudelit saab täielikult isikupärastada, et see vastaks Teie ainulaadsetele eelistustele, ja me saame kohandada Teie välisukse.