Erandlik turvalisus

Usalduslik ohutus!

INOTHERM-i välisuks, mis on kvaliteetselt valmistatud koos erakordse turvavarustusega on ideaalne lahendus, kui soovite kaitsta oma kodu sissemurdjate eest. See kaitseb usaldusväärselt nii Teie perekonda kui ka Teie väärtuslikku vara.


Teie kodu turvalisus on meie jaoks kõige olulisem!

Isegi meie standard valikutesse on paigaldatud suurepärased turvaelemendid, mis tagavad tipptasemel turvataseme.

5-kordne lukustus

Lisaks keskmisele lukule on meie uksed varustatud kahe lisa lukuga, millel on massiivne konks ja täiendav riiv ning on seega hästi kinnitatud ja raami kindlalt integreeritud.

Kõik sisseehitatud lukud võimaldavad silindril lehe servast eemale liikuda ning sellega lihtsustada ukse avamist ja lukustamist.

Alumiiniumplaadi paksus on 3mm

Nii välis- kui ka sisemised alumiiniumist uksepaneelid on äärmiselt paksud – kuni 3 mm. Need massiivsed paneelid tagavad stabiilsuse ja tugeva kaitse sissetungimise eest

Roostevabast terasest turvarosett

Standardvarustusse kuulub pealmise pinnaga ühes tasapillal olev rosett, millel on lahti puurimise ja mahakeeramise kaitse.

Turvakomplekt, mis on valmistatud poleeritud või mattterasest koos integreeritud klassi kaitsega RC3.

Silinder

Standartne kahepoolne 6-võtmeline silinder!

Tänu sissepääsuukse silindrite kahesuunalisele toimimisele ja turvaprofiilile, saate silindrit juhtida isegi siis, kui võti on juba ukse teisel küljel sisestatud.

3-kolmeosalist rull-uksehinge

Turvaust kaitsevad reguleeritavad kolmeosalised hinged, mis takistavad sissemurdjatel lihtsalt ukselehe maha võtmist. Turvahinged on saadaval kõigis kolmes standardses uksevärvis ja ka meie kümnes kõige populaarsemas toonis.

Sertifitseeritud turvapaketid

Garanteeritud riknemise kaitse

RC2

 • 5-kordne turvalukk,
 • VSG P4A (liimitud) väline turvaklaas,
 • 6 mm paksune VSG sisemine turvaklaas (liimitud),
 • 3 kindlat turvahinge,
 • K 100 turvasilinder,
 • Turvaplaat,
 • Turva rosett

RC3

 • 5-kordne turvalukk,
 • VSG P5A (liimitud) väline turvaklaas,
 • 6 mm paksune VSG sisemine turvaklaas (liimitud),
 • 3 kindlat turvahinge,
 • K 100 turvasilinder,
 • Turvaplaat,
 • 3 turva polti

Turvalised ohutuskomponendid

Ohutusklaas

Karastatud turvaklaas (ESG) on löögikindel, kuid purunemise korral puruneb see väikesteks, kuid mitte teravateks osakesteks, vähendades sellega vigastuste ohtu

Lamineeritud turvaklaas (VSG) ja lamineeritud klaas koos täiendavate liimi kihtidega (P4A) tagavad veelgi suurema turvalisuse. Klaas koosneb kahest või enamast kihist, mis on omavahel ühendatud PVB -kilega. Klaasi purunemisel klammerduvad klaasiosakesed fooliumkile külge, mis hoiab neid koos, mis omakorda tagab usaldusväärse kaitse kahjustuste ja sissemurdmiste eest.

Lukustamine

Standardne 5-punktiline lukk koos täiendavate pöörlevate konksudega pakub erakordset kaitset.

Samuti saate valida automaat- või mootor lukustuse, mis lukustab ukse kohe pärast selle sulgemist. See pole mitte ainult praktiline, vaid pakub ka ületamatut turvalisust, sest see välistab olukorra, et uks on unustatud lukustada.

Silindri vaheosa

Võite valida silindrilise vahetüki, millel on mitu fikseeritud ja aktiivset riivi, et see oleks puurimise eest ohutu. Turvasilindrid on varustatud spetsiaalse turvakaardiga, mis hoiab ära võtmete volitamata kopeerimise. Uusi võtme koopiaid saavad teha ainult volitatud töökojad pärast turvakaardi esitamist.

Kujundage endale oma kodu pea-sissepääs

Meie mitmekesine pakkumine sisaldab erinevaid stiile. Te saate valida progressiivsete joonte, trendika elegantsi või traditsioonilise stiili ajatu viimistlemise vahel. Meie põhipakkumine sisaldab 400 ukse mudelit! Iga baas uksemudelit saab täielikult isikupärastada, et see vastaks Teie ainulaadsetele eelistustele, ja me saame kohandada Teie välisukse.