Tuletõkkeuksed

Tulekindlad metalluksed

Tuletõkkeuste kasutamine on üks peamisi tingimusi hoonete tuleohutuse tagamisel.

Meie tuletõkkeuksed on testitud, vastavad Euroopa kvaliteedistandarditele EN 16034:2014 ja omavad vastavaid sertifikaate. Toodame tulekindlaid metalluksi tulepüsivusega EI30, EI60.

Metallist tuletõkkeuks on ühtne süsteem, mis koosneb tulekindlatest materjalidest: tulekindel ukseleht, tulekindel profiil, täideks soojusisolatsiooni materjal, tulekindlad tihendid, uksetarvikud (sulgurid, käepidemed, hinged, paanika avamise käepide).

Viimistlusena – pulbervärvimine, võimalus valida mistahes toonid RAL kataloogist.

Teeme ühe- või kahelehelised tuletõkkeuksed, klaasiga, ülemise või külgmise framuugaga uksed.

Tulekindlad alumiiniumprofiilil uksed

Tuletõrjesüsteem NT 78 EI.

Alumiiniumist tulekindlad sise- ja välisuksed kolmekambrilisest süsteemist NT 78 EI.

Alumiiniumprofiilide konstruktsiooniline sügavus raamidele ja aknatiibadele on 78 mm. Süsteem kasutab soojusisolatsioonipatju laiusega 35 mm. Kolmekambriline alumiiniumsüsteem ja täiendavad tugevduselemendid võimaldavad valmistada suurte mõõtmetega konstruktsioone.

Tuleohutusklass: EI15, EI30, EI45, EI60.

Täidis: Klaas- ja tulekindlad topeltklaasid, mis vastavad standardite PN-EN 1279-1:2006, PN-EN 1279-5:2006 nõuetele.

Suitsukindlus: klass SA ja SM vastavalt standardile PN-EN 13501-2:2005

Tuletõkkeuksed firmalt POL-SKONE

Kõrgete tulepüsivus- ja heliisolatsiooniparameetritega uksed POL-SKONE EI 30 PLUS ja EI 60 PLUS tagavad inimeste turvalisuse ja mugavuse hoone sees. Lisaks annab kuni 2,5 m kõrguse ukselehe valmistamise võimaluse ja lai valik puitviimistlusi, sealhulgas enam kui 80 värvitoonis, suure vabaduse selle kohandamisel vastavalt individuaalsetele funktsionaalsetele ja esteetilistele nõuetele.

Uksed EI 30 PLUS ja EI 60 PLUS on tänu kaasaegsele tootmistehnoloogiale ning spetsiaalselt disainitud ukselehe- ja lengikonstruktsioonile suurepäraste tehniliste parameetritega tulepüsivus (30 ja 60 min) ning heliisolatsioon (27 ja 32 dB). Tänu nendele omadustele sobivad EI PLUS tooted kõikidesse ühiskondlikesse hoonetesse, kus on oluline järgida tuleohutusnõudeid ja tagada üksikute ruumide privaatsust. Uksi EI 30 PLUS ja EI 60 PLUS saab vastavalt ehitusnormidelekasutada nn tuleeralduselementidena, mida kasutatakse eraldustsoonide moodustamiseks.

Uste tellimine – see on imelihtne!

Täitke päringuvorm meie kodulehel ja me võtame teiega ise ühendust.

Tuleme teile sobival ajal teie objektile teostama mõõtmised.

Teeme teile hinnapakkumise: tehing on läbipaistev ning konkreetne. Ei mingeid lisa tasusid või varjatud kulusid.

Valmistame uksed.

Tarnime ning paigaldame teiepoolt tellitud uksed.

* Väljasõit mõõtude võtmiseks Tallinnas: 20€ + käibemaks. Sõidudele väljaspool Tallinnat lisandub transpordikulu: 1,5€ + käibemaks kilomeetri kohta alates Decohome OÜ laost / Tähesaju tee 11, Tallinn.